болтун - находка для шпиона

Тема в разделе 'Снукер', создана пользователем Eurosport Team, 5 мар 2008.

Статус темы:
Закрыта.
 1. shony-v Спортивный Гуру

  На форуме с:
  30 янв 2008
  Сообщения:
  18.868
  Там про футбол на снукерной ветке, тут мертво и не куда деться???? :cool:
  Приходится со снукерными в фейсбуке общаться! :D :p :p
 2. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Это всё временно, главное газ подорожал.
 3. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Да быстро время бежит.
 4. shony-v Спортивный Гуру

  На форуме с:
  30 янв 2008
  Сообщения:
  18.868
  Не свисти футболер(хоть бы играть даунецкий Шахтер научился), я только что звонил в газовое хозяйство по поводу перехода на летний сезон, с 4 числа мы на летнем сезоне, хотя средненедельной +9 и не пахнет, и задал вопрос по поводу газа, нет не подорожал! :D :p :p
 5. shony-v Спортивный Гуру

  На форуме с:
  30 янв 2008
  Сообщения:
  18.868
  Вчера было ясно и тепло, вечером около 22 часов, загремело, засверкало и ливень очень сильный начался. А сегодня расцвела черешня. А через два дня обещают заморозки, вот так и живем, грозы были и зимой при снеге, в январе. Парадокс. :/
 6. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  У нас снег летит и холодрыга. :D
 7. viduolizzz Любитель

  На форуме с:
  5 сен 2010
  Сообщения:
  1.186
  Адрес:
  Литва,Паневежис
  Всем привет!
  Как и всегда-здесь больше всех :)
 8. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Пока всё по старому, ждём ЧМ.
 9. типунъ Moderator

  На форуме с:
  14 авг 2006
  Сообщения:
  12.831
  Адрес:
  В семье городов наша Рига гремит.
  Всем привет.
 10. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Вечер добрый, холод уже замучил, когда тепло пойдёт не известно.
 11. shony-v Спортивный Гуру

  На форуме с:
  30 янв 2008
  Сообщения:
  18.868
  А что на новом форуме уже реклама??? Это плохо, потом начнутся банеры и обязательно вместе с ними придут Трояны!
  Хотя у меня нет там рекламы, может антивирус или фаервол блокирует! :(
 12. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Вечер добрый.
 13. viduolizzz Любитель

  На форуме с:
  5 сен 2010
  Сообщения:
  1.186
  Адрес:
  Литва,Паневежис
  ЧМ уже завтра!Здорово :)
 14. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Ждём понедельника.
 15. типунъ Moderator

  На форуме с:
  14 авг 2006
  Сообщения:
  12.831
  Адрес:
  В семье городов наша Рига гремит.
 16. Yurco Профессионал

  На форуме с:
  17 апр 2009
  Сообщения:
  5.541
  Здрасьте. Чертовски рад вас всех видеть, снова. :)
 17. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  Лучше сегодня.
 18. Е_81 Спортивный Маэстро

  На форуме с:
  17 окт 2008
  Сообщения:
  35.885
  Все-таки, прошла у тебя перерегистация, Юрец?! :)
  поздравляю.
 19. dimitri Спортивный аналитик

  На форуме с:
  17 фев 2009
  Сообщения:
  2.321
  Адрес:
  Украина,Полтавская область
  26 квітня 1986 року сталася катастрофа, яка за своїм характером відноситься до екологічної. На Чорнобильській АЕС стався вибух, причиною якого стало руйнування четвертого енергоблока.
  Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин.
  Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
  Радіоактивна хмара від аварії пройшла над європейською частиною СРСР, більшою частиною Європи, східною частиною США. Приблизно 60 % радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. Близько 200 000 чоловік було евакуйовано із зон забруднення.
  Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для СРСР. Це наклало деякий відбиток на хід розслідування її причин. Підхід до інтерпретації фактів і обставин аварії мінявся з часом і повністю єдиної думки не існує.
  Спершу керівництво УРСР та СРСР намагалося приховати масштаби трагедії, але після повідомлень з Швеції, де на Фоксмаркській АЕС були знайдені радіоактивні частинки, які були принесені з східної частини СРСР та оцінки масштабів зараження, розпочалася евакуація близько 130 000 мешканців Київської області із забруднених районів.
  Радіоактивного ураження зазнали близько 600 000 осіб, насамперед ліквідатори катастрофи. Навколо ЧАЕС була створена 30-кілометрова зона відчуження.
  Причини аварії
  Існує принаймні два різні підходи до пояснення причини чорнобильської аварії, які можна назвати офіційними, а також декілька альтернативних версій різної міри достовірності.
  Спочатку провину за катастрофу покладали виключно, або майже виключно, на персонал. Таку позицію зайняли Державна комісія, сформована в СРСР для розслідування причин катастрофи, суд, а також КДБ СРСР, що проводив власне розслідування. МАГАТЕ у власному звіті 1986 року також в цілому підтримало цю точку зору.
  Грубі порушення правил експлуатації АЕС, скоєні персоналом ЧАЕС, за цією версією, полягали в наступному:
  - проведення експерименту будь-якою ціною, не дивлячись на зміну стану реактора;
  - вивід з роботи справного технологічного захисту, який просто зупинив б реактор ще до того як він потрапив би в небезпечний режим;
  - замовчання масштабу аварії в перші дні керівництвом ЧАЕС.
  Проте в подальші роки пояснення причин аварії були переглянуті, у тому числі і в МАГАТЕ. Консультативний комітет з питань ядерної безпеки (INSAG) в 1993 році опублікував новий звіт, що приділяв більшу увагу серйозним проблемам в конструкції реактора. У цьому звіті багато висновків, зроблених в 1986 році, було визнано помилковими.
  У сучасному викладі, причини аварії наступні:
  - реактор був неправильно спроектований і небезпечний;
  - персонал не був проінформований про небезпеки;
  - персонал допустив ряд помилок і неумисно порушив існуючі інструкції, частково через відсутність інформації про небезпеки реактора;
  - відключення захисту або не вплинуло на розвиток аварії, або не суперечило нормативним документам.
  Реактор РБМК-1000 мав ряд конструктивних недоліків, які, на думку фахівців МАГАТЕ, стали головною причиною аварії. Вважається також, що через неправильну підготовку до експерименту по «вибігу» генератора і помилки операторів, виникли умови, в яких ці недоліки проявилися на максимальному рівні.
  Наголошується, зокрема, що програма не була належним чином погоджена і в ній не відводилося достатньої уваги питанням ядерної безпеки. Після аварії були прийняті заходи для усунення цих недоліків в даних реакторах на інших АЕС.
  Наслідки аварії
  В перші години після аварії, багато хто, мабуть, не усвідомлював, наскільки сильно зруйнований реактор, тому було прийнято помилкове рішення забезпечити подачу води в активну зону реактора для її охолоджування.
  Ці зусилля були даремними, оскільки і трубопроводи і сама активна зона були зруйновані, але вони вимагали ведення робіт в зонах з високою радіацією, які персонал виконував без захисного одягу.
  Після аварії утворилася радіоактивна хмара, яка накрила не лише сучасну Україну, Білорусь та Росію, які знаходилися поблизу ЧАЕС, але й і Східну Фракію, Македонію, Сербію, Хорватію, Болгарію, Грецію, Румунію, Литву, Естонію, Латвію, Фінляндію, Данію, Норвегію, Швецію, Австрію, Угорщину, Чехію, Словаччину, Нідерланди, Бельгію, Словенію, Польщу, Швейцарію, Німеччину, Італію, Ірландію, Францію (разом з Корсикою, Велику Британію та острів Мен.
  Після оцінки масштабів радіоактивного забруднення стало зрозуміло, що буде потрібно робити евакуацію міста Прип'ять. Евакуація була запланована на 26 квітня, але вона була затримана за рішенням уряду СРСР та ЦК КПРС і почалася лише 27 квітня 1986 року в 14:00.
  Це було явною помилкою, оскільки в цей день вітер дув в напрямі Прип'яті, яка знаходилася за 4 кілометри від ЧАЕС. Сосновий бір, який знаходився між містом і ЧАЕС під дією радіації перетворився на «Рудий ліс
  Станом на 28 квітня евакуація Прип'яті була майже повністю завершена. Було евакуйовано більше 44,5 тисяч чоловік, близько 1000 виїхало до родичів та знайомих в інші області.
  В Прип'яті залишилося близько 5000 осіб, для проведення невідкладних робіт. Рівень радіації коливався від 30 до 2600 мкР/сек.
  Не дивлячись на це, ні 26, ні 27 квітня населення не попередили про існуючу небезпеку і не надали жодних рекомендацій про те, як слід поводитися, щоб зменшити вплив радіоактивного випромінювання.
  Перше офіційне повідомлення було зроблене по телебаченню лише 28 квітня під тиском обставин та міжнародної спільноти (в зв'язку з повідомленнями з Швеції), але і воно містило дуже мало інформації про те, що сталося і створювалося враження, що будь-яка загроза локалізована, хоча це було не так.
  З точки зору дії на населення в перші тижні після аварії найбільшу небезпеку становив радіоактивний йод, що має порівняно малий період напіврозпаду (вісім днів) і телур.
  У містах основна частина небезпечних речовин накопичувалася на рівних ділянках поверхні: на лугах, дорогах, дахах. Під впливом вітру і дощів, а також в результаті діяльності людей, ступінь забруднення сильно знизився і зараз рівні радіації в більшості місць повернулися до фонових значень.
  У сільськогосподарських районах в перші місяці радіоактивні речовини осідали на листі рослин і на траві, тому зараженню піддавалися травоїдні тварини. Потім радіонукліди разом з дощем або опалим листям потрапили в ґрунт, і зараз вони потрапляють в сільськогосподарські рослини, в основному, через коріння.
  Значному забрудненню піддалися ліси. Через те, що в лісовій екосистемі цезій постійно циркулює, а не виводиться з неї, рівні забруднення лісових продуктів, таких як гриби, ягоди і дичина, залишаються небезпечними. Рівень забруднення річок і більшості озер в даний час низький. Проте в деяких озерах, в яких немає стоку, концентрація цезію у воді і рибі ще протягом десятиліть може становити небезпеку.
  Забруднення не обмежилося 30-кілометровою зоною. Було відмічено підвищений вміст цезію-137 в лишайнику і м'ясі оленів в арктичних областях Росії, Норвегії, Фінляндії і Швеції.
  Точне число постраждалих від Чорнобильської аварії можна визначити лише приблизно. Окрім загиблих працівників АЕС і пожежників, до них слід віднести хворих військовослужбовців і цивільних осіб, що брали участь в ліквідації наслідків аварії, і мешканців районів, що піддалися радіоактивному забрудненню.
  Визначення того, яка частина захворювань з'явилася наслідком аварії — вельми складне завдання для медицини і статистики. Вважається, що більша частина смертельних випадків, пов'язаних з дією радіації, була або буде викликана онкологічними захворюваннями.
  Також наголошується, що підвищений рівень захворюваності серед людей, що не брали участь безпосередньо в ліквідації аварії, а переселених із зони відчуження в інші місця, не пов'язаний безпосередньо з опроміненням.
  У цих категоріях відмічається дещо підвищена захворюваність серцево-судинної системи, порушення обміну речовин, нервові хвороби і інші захворювання, що не викликаються опроміненням, а викликаний стресами, пов'язаними з самим фактом переселення, втратою майна, соціальними негараздами, страхом перед радіацією.
  Щитовидна залоза — один з органів, найбільш схильних до ризику виникнення раку в результаті радіоактивного забруднення, оскільки вона накопичує йод; особливо високий ризик для дітей.
  У 1990—1998 роках було зареєстровано більше 4000 випадків захворювання раком щитовидної залози серед тих, кому у момент аварії було менше 18 років.
  Деякі дослідження вказують на збільшення числа випадків лейкемії і інших видів раку (окрім лейкемії і раку щитовидної залози) як у ліквідаторів, так і у жителів забруднених районів.
  Кількість дітей з синдромом Дауна, що народилися в Білорусії в 80-х —90-х роках. Зверніть увагу на пік частоти появи захворювання в січні 1987 року.
  Різні громадські організації повідомляють про дуже високий рівень вроджених патологій і високої дитячої смертності в забруднених районах. Згідно доповіді Чорнобильського форуму, опубліковані статистичні дослідження не містять переконливих доказів цього.
  Подальша доля АЕС
  Після аварії на четвертому енергоблоці робота електростанції була припинена через небезпечну радіаційну обстановку. Проте вже в жовтні 1986 року, після масштабних робіт по дезактивації території і споруди «саркофага», перший та другий енергоблоки були знов введені в дію, у грудні 1987 року відновлена робота третього.
  Саркофаг, побудований над четвертим енергоблоком, що вибухнув, поступово руйнується. Небезпека, в разі його обвалення, в основному визначається тим, як багато радіоактивних речовин знаходиться усередині. За офіційними даними, ця цифра досягає 95 % від тієї кількості, яка була на момент аварії. Якщо ця оцінка вірна, то руйнування укриття може привести до дуже великих викидів. У березні 2004 року Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив тендер на проектування, будівництво і введення в експлуатацію нового саркофага для ЧАЕС.Переможцем тендеру в серпні 2007 року була визнана компанія NOVARKA, спільне підприємство компаній французьких компаній Vinci Construction Grands Projets і BOUYGUES. Планується збудувати так звану «Арку», яка накриє сучасний об'єкт «Укриття». Музеї, пам’ятники, меморіали
  Зараз особливої популярності набувають екскурсійні поїздки в 30 кілометрову зону.
  Зараз у Києві діє національний музей «Чорнобиль», в якому можна дізнатися про подробиці аварії, переглянути особисті речі ліквідаторів, історичні фото, документальні фільми про Чорнобиль.
  В Києві також є пам'ятник Жертвам Чорнобильської аварії з написом: «І мертвим, і Живим та Ненародженим.»
  26 квітня до 10 річниці аварії з ініціативи пожежної частина № 4 з Чорнобиля біля в'їзду до міста було відкрито пам'ятника пожежним, які ціною власного життя гасили пожежу після аварії. На пам'ятнику можна прочитати короткий напис: «Тим, хто врятував світ».
  Слід зауважити, що пам'ятники ліквідаторам і жертвам Чорнобильської аварії є в багатьох містах України, Росії та Білорусі.
 20. shony-v Спортивный Гуру

  На форуме с:
  30 янв 2008
  Сообщения:
  18.868
  В апреле 1966 года я был под Ташкентом в 18ти км. Случилось страшное землетрясение, которое забрало полторы тысячи людей( тогда сказали что 4 человека, а потом через много много лет сказали правду, что полторы тысячи).
  Ровно через 20 лет (день в день) случилась такая страшная авария на Чернобыльской станции, и опять мне не повезло, я находился в 60ти км от взрыва! Такова наверное моя судьба! :(

Similar threads

Статус темы:
Закрыта.